PERSONAL/KONTAKT

PERSONAL

_66A1178_1_edited.jpg
 

Karen Monie

Pedagogisk ledare, dramapedagog

karen@gottsundateater.com

Johanna Westlin

Producent, biljettbokning

0722 - 464 661
johanna@gottsundateater.com

America Vera-Zavala

Verksamhetsledare

america@gottsundateater.com

018 - 400 410

isabella.jpg

Isabella Dahlberg

Dramapedagog

isabella@gottsundateater.com

Sofia Gabrielsson

Danspedagog, dansare

sofia@gottsundateater.com

Karen Aliaga A.

Danspedagog

karen.aliaga@gottsundateater.com

Nicolas Reveco Skoknic

Teaterlärare, Filmare

nicolas@gottsundateater.com

Sofia Lagvik

Praktikant, Assisterande scentekniker
 

Kerstin Helsing

Tekniker, teknisk samordnare, pedagog

0722-47 08 08

kerstin@gottsundateater.com

Lotta Enbrand

Design, scenograf
(Tjänstledig)

26233665_124108435059979_4130812602196891612_o_edited.jpg

AnneLee Vikner

Teatervärd, skådespelare

annelee@gottsundateater.com

KONTAKT

Besöksadress

Valthornsvägen 11

756 50 Uppsala

Postadress

Valthornsvägen 7

756 50 Uppsala

För allmän information

info@gottsundateater.com

Tel: 018-400 410

För  bokning

boka@gottsundateater.com

Tel: 0722-464661

Tel: 018-400 410