top of page

PErSONAL - KONTAKT

KERSTIN cropped.jpg
KAREN.jpg
ISABELLA-cropped.jpg

Kerstin Helsing

TF Verksamhetsledare

Producent

kerstin@gottsundateater.com

0722-47 08 08

Karen Monie

TF Verksamhetsledare, 

Pedagogisk verksamhetsledare, Dramapedagog

karen@gottsundateater.com

Isabella Dahlberg

Dramapedagog

isabella@gottsundateater.com

SOFIA cropped.jpg
Anchor 1
NICO cropped.jpg
HENRY cropped 2.jpg

Sofia Ribeiro

Danspedagog, dansare, koreograf, skyddsombud

sofia@gottsundateater.com

LOTTA cropped.jpg

Henry Mispelaere

Scentekniker 

henry@gottsundateater.com

018 - 400 410

Nicolas Reveco Skoknic

Teatervärd, Kursledare

nicolas@gottsundateater.com

Lotta Enbrand

Scenograf, Layoutare,

Ekonomiassistent

lottaenbrand@gottsundateater.com

018 - 400 410

2022-08-23 - GDT - Personalfoto SAMYANG AF 135mm F1_edited.jpg

Karen Aliaga A. (tjänstledig)

Danspedagog

karen.aliaga@gottsundateater.com

Jens Mellqvist 

Producent

Jens@gottsundateater.com

076 - 550 81 80

Oscar Byström

Teaterpedagog

oscar@gottsundateater.com

Vendela Ericsson Damm

Praktikant

vendela@gottsundateater.com

KONTAKT

Besöksadress

Valthornsvägen 11

756 50 Uppsala

Postadress

Valthornsvägen 7

756 50 Uppsala

För allmän information

info@gottsundateater.com

Tel: 018-400 410

För  bokning

boka@gottsundateater.com

Tel: 0722-464661

Tel: 018-400 410

bottom of page